Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Schneider - Mezinárodní eucharistický kongres 1912 - císař klečí u oltáře, opisy/ kalich, hostie, andílci, opisy, Sign., Punc., patinov. Ag900, 70mm, 117.600g