Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Teplá - kanonie premonstrátů
Účelová známka b.l., znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, Sign.Pichl-Praga, mosaz 31 mm, 7.947g, rysky, skvrny, pěkná patina R!