Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Antonín Dvořák - Artia - V hudbě život Čechů (1974) - poprsí zprava, notový zapis, opis / emblém, krajina, květiny, písmo, Sign., Ag900, 38mm, 22.020g, patina