Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Oppl Vladimír, 1953 -
Rudolf II. - 25 let Asociace starožitníků 1991/2016 - portrét mírně zprava, opis / antický chrám, 7-řádkový nápis a opis, Sign., měď 50mm, 37.680g, patina