Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Dolnorakouská hospodářská komora - Zásluze 1936 - zemský znak, vavříny, opis / hospodář s býkem, drůbež a krajina, Nesign., zlacený bronz 55 mm, dr.hr., skv.