Příjem limitů končí:Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Praha
Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva a loukoťové kolo / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc. patinované Ag 17mm, 2.847g, pouze 30ks R!