Sobota 16.12.2017, 16:00:00.
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 60 mm, OŠ.162, patina, skvrny, lakovaná