Sobota 16.12.2017, 16:00:00.
Vídeň
Leisek - Dolnorakouská živnostenská výstava 1880 - alegorie a opis / tabulka s vyrytým udělením a dubový věnec, Sign., měď 60mm, 83.688g, hrany, patina, lak.