Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
Rakouský spolek hostinských - za 10 let zásl.činnosti - dívka s atributy pohostinství, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 50mm, 45.233g, pat.