Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Neuberger Rudolf, 1861 - 1916
Kutná Hora - Královské horní město b.l. (1887) - chrám Sv.Barbory, opis / pohled na město, dole znak města, opis, Sign., měď 55 mm, pěkná patina, téměř