Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
A.Podstatzky-Lichtenstein - střelby v Salzburgu 1885 - poprsí zleva, opis / 10-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 39mm, 24.442g, H.7544, nep.rysky, patina