Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Schubertův pěvecký spolek 1888 (na hraně uděl. 1906) - poprsí zleva, opis / lyra, vavříny, opis, Sign., Punc., Ag900, 46mm, 46.209g, nep.rysky, patina