Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Vltava a Praha - AR jednostranná plaketa b.l. (1902) - alegorie, v pozadí pohled na Prahu, 4-řádk. nápis, Sign., Nepunc., 58x72 mm, 99.831g, boleta punc. úřadu