Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Ludvík XIV. - AR korunovační jeton - Remeš 31.5.1654 - poprsí zprava, opis / Duch Svatý, pohled na město, opis a nápis, Nesign., Ag 25mm, 6.363g, pěkná patina