Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Německo - Hamburg
Vlastenecká společnost umění a průmyslu (založ.1765) - městská bohyně sedící na lodi / úl, včely a dvojitý opis, Nesign., patinov. zlacené Ag925, 27mm, 9.056g