Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Německo - Hamburg
Vlastenecká společnost umění a průmyslu (založ.1765) - letící Victorie, opis / dubový věnec s úlem a měst. znakem, Nesign., Ag925, 33mm, 15.946g, skvrna, patina