Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Andrassy Gyula, hrabě, 1823 - 1890
Telcs - AR pamětní medaile 1906 - poprsí zprava, dva opisy / vavřínová ratolest a 4-řádkový nápis, Sign., Nepunc., patinov.Ag, 69mm, 118.418g, pův.etue