Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 - sv.Jan částečně zprava, opis / jazyk ve věnci, nápis, Sign.Stuckhart, bronz 33mm, 12.809g, Don.4662, patina