Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Vídeň
Jauner - zemědělská a lesnická výstava 1866 - císař. znak, opis / 5-řádkový německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 57mm, 87.007g, nep.hr., nep.rysky, krásná patina