Příjem limitů končí:Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Vídeň
Rotunda - výbor výstavy Hospodářského spolku 1894, Sign.Schwerdtner, honosný zlacený a smaltovaný bronz. odznak, 40x47 mm, dvě stužky, původní etue R!