Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Narození Napoleona II. - krále římského 1811 - poprsí zleva / stojící císař drží dítě, opis, Sign., bronz 68mm, 143.953g, pozdější ražba, rysky, patina