Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Německé státy před rokem 1871
Nesign. - 300 let Augsburské konfese 1817 - poprsí Martina Luthera zprava, opisy / bible a kalich na oltáři, písmo, Ag 40mm, 18.375g, hr., rys., patina