Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Leopold I., 1657 - 1705
Nesign. - osvobození Nových Zámků od Turků 1685 - pohled na obležené opevněné město, nápis na stuze / 9-řádkový nápis, měď 37mm, 17.514g, M.954, patina R!