Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Leopold I., 1657 - 1705
Nesign. - AR medailka na mír s Francií 1704 - Boží ruka podává hrdinovi ratolest, opis / kněz u oltáře, písmo, Ag 25mm, 7.242g, M.1178, dr.hr., rysky, patina