Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Praha - Královské Vinohrady
Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně - svěcení základního kamene 28.X.1928, Nesign., hliník 30 mm s původním raženým ouškem, Přib.720, dr.hr., dr.rysky, patina