Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Vyškov
Svěcení praporu 1864 - svatí Cyril a Metoděj, opis / moravská orlice, opis, Nesign., cín 28 mm s původním ouškem, dr.hr., pěkná tmavá patina