Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Svatý Augustin Veliký, opis/ svatý Tomáš z Villanovy, Nesign., měď 24mm, 3.267g, dírka 2 mm, tmavá patina