Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Panna Marie v oblacích, Duch Svatý, němec.opis / Duch Svatý, věnec, němec.opis, Nesign., cín 32 mm s původ. raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina