Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Kolářský a Strnad
Brno 1974 - celostátní výstava poštovních známek - styliz.holubice, kruhy z dopisů, nápis a opis/ hvězda a lipové lístky, Sign., zlacený bronz 50 mm