Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Pátek Karel, 1856 - 1910
Ignát Herrmann b.l. (1900) - poprsí v klobouku zleva, opis / snítka v kartuši, na listech názvy knih, Sign., cín 38 mm, PZ.393, dr.hr., dr.rysky, patina