Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Cyklistické medaile a odznaky
Praha 1928 - Čsl. ústřední jednota velocipedistů - V upomínku za propagační závod 28.X., Sign. Stehlík, zlac.bronz 36 mm s původ.přiletovaným ouškem, patina