Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Hrací a početní známky
Prusko - Fr.Wilhelm II. - hrací známka 1796 A, Nesign., mosaz 24mm, 4.106g, nep.hr., rysky, patina