Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Plzeň, Plzeňské ledárny - 10 Haléř b.l., nikl 22 mm, Sign.Plzeň, Muž.18, skvrny, patina