Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Plzeň, Plzeňské ledárny - 20 Haléř b.l., bronz 26 mm, Sign.Pichl, Muž.19, pěkná patina