Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Československo - různé
ÚRD (Ústřední rada družstev) - Čestný odznak, Sign.Z, smaltovaný zlacený bronz 32x35 mm se zavíracím špendlíkem, původní etue