Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Německo - BRD
Hannover - hasičský odznak za 40 let služby (1954), Nimmergut.1786, Nesign., pozlacený a postříbř. bronz 40/48 mm se sponou