Oppl Vladimír, 1953 -
Jiří z Poděbrad - 550 let korunovace, 100 let založ. lázní Poděbrad 2008 - poprsí zleva, písmo / lázně, znak, písmo, Sign., Ag999, 50mm, 42.0g, patina, etue