Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
Architekt Ferdinand Fellner b.l.(1903) - poprsí zleva a 3-řádkový nápis / Volkstheater a 6-řádkový nápis, Sign., Punc. Ag900, 44x70 mm, 88.707g, dr.hr.,dr.rys.