Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Smaltované odznaky
Čs. výbor olymp. 1952, Sign. Zukov, Punc. Ag900, smaltované stříbro 23x35 mm se zavír. špendlíkem R!