Příjem limitů končí:Sobota 22.9.2018, 18:00:00.
Švédsko
Řád Severní hvězdy - II.typ - II.třída - komandér, nepunc.Au, 30.891g, BB.237, Nimmergut.482/292/B, bez stuhy, poškozený smalt R!