Příjem limitů končí:Sobota 15.9.2018, 16:00:00.
Čechy
Zemská jednota králíkářů - Za úspěch v králíkářství b.l. - králík, opis/ 4-řádk.nápis a lipové ratolesti, Nesign., bronz 39 mm, patina