Příjem limitů končí:Sobota 15.9.2018, 16:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Plzeň 4.V.1930 - I.místo v běhu na 10 km, Sign. Stehlík, zlacený bronz 40x60 mm, původní etue