Příjem limitů končí:Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Terst
Heuberger - Chrám sv. Antonína Paduánského 1828 - průčelí, opis a nápis / 7-řádkový nápis, Sign., Nepunc., 57mm, 53.547g, dr.hr., dr.rysky, patina