Příjem limitů končí:Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Pátek Karel, 1856 - 1910
Medailka proti punktacím (1890) - Jan Hus a Jan Žižka ve věnci / nápis v kružbě, lipové lístky, Sign., měď 28 mm, nep.skvrnky, patina