Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
IV.všesokolský slet v Praze 1901 - Čechie se lvem a vavřínovým věncem, opis / 3-řádkový nápis v lipovém věnci, Nesign., Punc., Ag 25mm, 7.972g, nep.hr.