Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.
Církevní medaile - ostatní - signované
Kittel Johann (Sign.IK) - Kristus v mandorle stojící na oblaku, opis / Kristus odpočívá při nesení kříže, opis, Ag 40mm, 15.861g, dr.hr., dr.rysky, patina