Příjem limitů končí:Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.
Cyklistické medaile a odznaky
Slovensko b.l. - Cyklistické závody 220 S. "Jánošik" chl., Nesign., bronzový zlacený šestiúhelník 50x56 mm se závěsem