Příjem limitů končí:Sobota 15.12.2018, 16:00:00.
Nizozemí
Wilhelmina - AE jeton na holdování v Amsterdamu 1898 - hlava zleva, opis / nápis a vavřínová ratolest, Nesign., 24mm, 6.967g, pěkná patina