Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Gratzen (Nové Hrady)
Kříž - Regionální hospodář. a lesnická výstava 1882 - žena s pluhem a loveckým psem, německý opis / 4-řádk. něm.nápis a opis, Sign., měď 37 mm, krásná patina