Příjem limitů končí:Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Graz (Štýrský Hradec)
Lauer - pěvecký spolek Typographia 1867/1882 - lyra, labuť, věnec a opis / znaky, ratolesti a opis, Sign., hliník 45 mm, patina